Leczenie stomatologiczne z płatnością PAYDENT

Śnieżnobiały i zdrowy uśmiech to marzenie wielu z nas. Dzięki nowoczesnym narzędziom finansowym usługi stomatologiczne nie muszą być obciążeniem dla domowego budżetu. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jak przebiega leczenie stomatologiczne z płatnością odroczoną w systemie PayDent!

Leczenie stomatologiczne z płatnością PAYDENT

PAYDENT – co to jest?

Finansowanie usług stomatologicznych PayDent to system odroczonych płatności dostępny w najlepszych gabinetach dentystycznych w naszym kraju. Umożliwia on odroczenie zapłaty za zabieg o 30 dni bez dodatkowych kosztów (RRSO 0%) albo rozłożenie zobowiązania na 4, 8 lub 12 dogodnych, niskooprocentowanych rat. PayDent pozwala nie tylko na sfinansowanie konwencjonalnych usług dentystycznych. Dzięki niemu sfinansujesz aparat dentystyczny czy wysokiej klasy implanty stomatologiczne.

Za jakie usługi zapłacisz przy pomocy PAYDENT?

System odroczonych płatności PayDent umożliwia opłacenie dowolnej usługi stomatologicznej, której cena mieści się w przedziale od 100 do 5000 złotych. Wystarczy poinformować w wybranym gabinecie o chęci skorzystania z tej formy płatności. Warto dodać, iż z PayDent można korzystać wielokrotnie, aż do osiągnięcia limitu kwotowego w wysokości 5 tysięcy zł. W ten sposób mamy możliwość finansowania kompleksowego leczenia stomatologicznego już dziś, bez konieczności oczekiwania na napływ dodatkowej gotówki.

W jaki sposób zapłacisz z użyciem PAYDENT?

Sposób działania systemu PayDent jest bardzo prosty. Jak opłacić usługi stomatologiczne z jego użyciem?

  • Załóż bezpłatne konto w systemie na stronie https://paydent.pl/.
  • Zarejestruj wizytę i udaj się do placówki partnerskiej PayDent.
  • Wybierz formę odroczonej płatności w ciągu 30 dni lub w ratach.
  • Dokonaj płatności zgodnie z informacjami dostarczonymi w SMS.
  • Ciesz się zdrowym uśmiechem bez obciążania domowego budżetu.

PayDent to prosty sposób na finansowanie usług stomatologicznych. Wystarczy założyć bezpłatne konto w systemie i wybrać jedną z placówek partnerskich.

Jaką kwotę można spłacić przy użyciu PAYDENT?

Pacjenci chcący uzyskać finansowanie planowanych zabiegów stomatologicznych często pytają, jaką kwotę można spłacić przy użyciu PayDent. Płatności odroczone w tym systemie umożliwiają pokrycie usług dentystycznych w kwocie od 100 do nawet 5000 zł. Dodatkowo, w przypadku wyboru spłaty odroczonej na 30 dni klient nie ponosi dodatkowych żadnych kosztów – RRSO wynosi 0%. Istnieje również możliwość podziału płatności na 4, 8 albo 12 rat z niską prowizją za udzielenie finansowania.

Bezpieczeństwo korzystania z PAYDENT

Odroczone płatności PayDent gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Do korzystania z systemu nie jest wymagane logowanie na rachunek bankowy – nie podajemy żadnych loginów czy haseł. Nigdy nie prosimy o podanie wrażliwych informacji – numerów kart debetowych lub kredytowych. Wszystkie operacje są szyfrowane. Jeżeli szukasz bezpiecznego i szybkiego sposobu na finansowanie usług stomatologicznych, to wybierz płatności odroczone PayDent i ciesz się zdrowym uśmiechem już dziś![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]