livechat
Slide background

„MediRaty pomogły mi prawie tak bardzo, jak lekarz!”

Slide background

„MediRaty pomogły mi prawie tak bardzo, jak lekarz!”

Slide background

„MediRaty pomogły mi prawie tak bardzo, jak lekarz!”

Slide background

„MediRaty pomogły mi prawie tak bardzo, jak lekarz!”

Slide background

„MediRaty pomogły mi prawie tak bardzo, jak lekarz!”

Korekcja nosa

Operacja nosa – ceny

Kształt nosa w dużym stopniu wpływa na charakter twarzy. Korekta plastyczna jest jedną z najtrudniejszych operacji plastycznych i dlatego należy kierować się przede wszystkim referencjami i doświadczeniem chirurga, a cena powinna grać mniejszą rolę – zbyt niska powinna być ostrzeżeniem, a nie zachętą.

Operacja może obejmować tylko część chrzęstną (np. gdy nos ma tylko garbek lub jest tylko zbyt długi, a nie zbyt duży) albo kostną chrzęstną (gdy ma garb i jest za duży).

To dość popularny zabieg. W Polsce jest wielu bardzo doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie świetnie go wykonać. Czasami do wstępnej oceny wystarczy zdjęcie, ale najpewniejszą diagnozę lekarz wyda podczas bezpośredniej konsultacji. Operacja części chrzęstnej kosztuje od

6 500 zł do 7 500 zł a pełnej plastyki (chrzęstnej i kostnej) od 7 500 do 11 000 zł. Gojenie się po operacji będzie trwało od 2 do 4 tygodni, a okres przebudowy nosa może trwać ok. 3 m-cy. Natomiast Sama procedura trwa 1 dzień + 1 do 2 dni hospitalizacji, zwykle z pełnym wyżywieniem i 24h opieką.

Korekcja nosa – cena na raty

Procedura obejmująca konsultację, wszystkie badania kwalifikacyjne, zabieg uwzględniający korekcję chrzęstną i kostną, 1 dniową hospitalizację i wizyty kontrolne po zabiegu: 7 500 zł.

Następny krok należy do nas. W razie potrzeby pomożemy znaleźć dla Ciebie najlepszą klinikę i dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszy system rat dostosowany do Twojej kondycji finansowej.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-20.00) lub przez FORMULARZ.

Informacja o RRSO. Przykład reprezentatywny: dla całkowitej kwoty pożyczki (bez kredytowanych kosztów) w wysokości 5 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty wyniesie 6 819,60 zł w 24 ratach równych po 284,15 zł, oprocentowanie stałe 6,0%, całkowity koszt pożyczki 1 319,60 zł (w tym: opłata przygotowawcza 911,35 zł, odsetki 408,25 zł) Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 23,04%. Wyliczenie zostało przygotowane na dzień 22.10.2017 r. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna – skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać indywidualną ofertę pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Pamiętaj! Do momentu podpisania swojej Umowy ratalnej – wszystkie czynności ze strony MFG SA mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy ratalnej masz pełne 14 dni na odstąpienie od niej bez podania przyczyn, jeżeli się rozmyślisz.

Przejrzyj listę rekomendowanych klinik w największych miastach.

  • Twoja kalkulacja online
  • Znajdź klinikę
  • Zamów na e-maila nasz bezpłatny przewodnik po finansowaniu usług medycznych:

  • SPYTAJ O SZCZEGÓŁY
    FINANSUJEMY ZDROWIE
    SPYTAJ O SZCZEGÓŁY


Pobierz bezpłatny przewodnik do Twojego zabiegu
Zapisz się do Bazy Wiedzy MediRat

Facebook

YouTube

YouTube

Czat / Zostaw wiadomość