livechat
Slide background

"Jeśli okaże się, że moje żylaki będzie można usunąć jakąś mało inwazyjną, ale płatną metodą, nie będę się zastanawiała, tylko od razu skorzystam z MediRat."

Slide background

"Na leczenie prywatne nie bardzo mnie stać, ale córka wyszukała MediRaty. Zadzwoniłam, załatwiłam i już jestem spokojna."

Slide background

"okazało się, że zabieg mogę opłacić w ratach. To dla mnie bardzo dobre rozwiązanie, bo nie miałabym gotówki na zawołanie, a tak mogłam od razu podjąć leczenie."

Finansowanie MediRatami procedur flebologicznych

Flebologia to dział medycyny zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób żył. Najczęstszym schorzeniem żył dotykającym co czwartego dorosłego Polaka są żylaki kończyn dolnych – choroba bardzo rozpowszechniona w społeczeństwach wysoko rozwiniętych. Sprzyja jej słaba aktywność ruchowa i uwarunkowania genetyczne. Prawdopodobieństwo pojawienia się żylaków u osób, których oboje rodzie mieli żylaki, jest bliskie 90%. Poszerzone i zmienione chorobowo żyły układu powierzchniowego są nie tylko estetycznym defektem, ale mogą być również zagrożeniem zdrowia. Nieleczone prowadzą do rozwoju postępującej choroby żylakowej – przewlekłej niewydolności żylnej. Powikłaniem żylaków i przewlekłej niewydolności żylnej są owrzodzenie żylne i zapalenie zakrzepowo-zatorowe, w którym może dojść do powstania zagrażającego życiu zatoru. Niebezpieczne dla życia są także krwotoki z pękniętego żylaka.

Współczesne flebologia oferuje usunięcie żylaków wieloma różnorodnymi metodami:

 • chemicznymi
 • chemiczno-mechanicznymi
 • termicznymi
 • operacyjnymi

Refundacja NFZ obejmuje wyłącznie jedną z metod operacyjnych. W systemie finansowania i platności ratalnych MediRaty sfinansujesz każdą procedurę medyczną – dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-20.00) lub przez FORMULARZ.

Pamiętaj! Do momentu podpisania swojej Umowy ratalnej – wszystkie czynności ze strony MFG SA mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy ratalnej masz pełne 14 dni na odstąpienie od niej bez podania przyczyn, jeżeli się rozmyślisz.

 • Twoja kalkulacja online
 • Znajdź klinikę
 • Zamów na e-maila nasz bezpłatny przewodnik po finansowaniu usług medycznych:

 • SPYTAJ O SZCZEGÓŁY
  FINANSUJEMY ZDROWIE
  SPYTAJ O SZCZEGÓŁY


Zapisz się do naszego newslettera
Ciekawe artykuły i nie tylko, zapisz się już dziś!

Facebook

YouTube

YouTube

Czat / Zostaw wiadomość