Finansowanie MediRatami produktów i usług optycznych

U optyka czyli funkcjonalność w modnej oprawie

Optyka jest dziedziną fizyki i mając specjalizację „optyka okularowa” zbliża się swoim charakterem do medycyny, ale też łączy się z modą (okularową). Dzisiaj optyk to nie tylko szkła i oprawki okularów, ale także bardziej rozwinięte technologie i zakres usług. Szkła kontaktowe, okulary progresywne, przeciwsłoneczne, do czytania, do pracy i z całym szeregiem akcesoriów nie wspominając o oprawach od najsłynniejszych projektantów mody. A więc nie tylko funkcjonalność się liczy.. Wszystko to potrafi kosztować majątek, ale czy wzrok ma cenę?

Zakupy usług i produktów w salonie optycznym w systemie MediRaty pozwala na więcej niż było to możliwe : już od kwoty łącznej 500 zł. W danym salonie Pacjent może zakupić na raty każdą usługę i produkt, który jest tam oferowany. To naprawdę robi się ekscytujące, gdy sobie uzmysłowimy, że oprawki ze znaczkiem YSL, Dior czy Versace są w zasięgu ręki. A do tego np. okulary progresywne i to wszystko za zaledwie np. kilkadziesiąt złotych miesięcznie?

Najczęściej finansowane usługi i produkty optyczne:

  • badanie wzroku i okulary progresywne
  • badanie wzroku i okulary korekcyjne
  • soczewki sferyczne, toryczne i progresywne
  • okulary przeciwsłoneczne.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-20.00) lub przez FORMULARZ.

Pamiętaj! Do momentu podpisania swojej Umowy ratalnej – wszystkie czynności ze strony MediRaty mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy ratalnej masz pełne 14 dni na odstąpienie od niej bez podania przyczyn, jeżeli się rozmyślisz.