Korona porcelanowa

korona_porcelanowa_na_zdrowym_zebie

Podstawowym działaniem protetycznym jest odbudowa częściowych lub całkowitych braków w uzębieniu. Najczęściej stosuje się koronę, którą umieszcza się na zdrowym, specjalnie do tego przygotowanym i zredukowanym zębie lub na implancie. Celem może być również zamontowania mostu protetycznego. Korona jest bardzo trwała i często wystarcza do końca życia. Ceny różnicuje użyta technologia oraz marka producenta.

Najczęściej stosowane typy i przeciętne ceny koron docelowych Kraków – Lublin – Gdańsk – Łódź – Poznań:

  • korona porcelanowa na metalu (stal stomatologiczna) 600 zł
  • korona pełnoceramiczna (bez metalu) 900 zł
  • korona pełnoceramiczna na cyrkonie (cyrkonowa) 1 100 zł
  • korona na złocie (właściwości przeciwpróchnicze) 600 zł + wartość złota
  • licówka pełnoceramiczna (na ząb szlifowany) 900 zł

Korona na implant

Przeciętne ceny:

  • korona porcelanowa na metalu na łączniku tytanowym: 1 700 zł
  • korona porcelanowa na tlenku cyrkonu na łączniku tytanowym: 2 000 zł

Więcej, patrz: Implanty stomatologiczne

Przykładowy koszt opracowania trzypunktowego mostu – trzy korony pełnoceramiczne InCeram lub Lava (na cyrkonie), bez ceny implantów w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie wyniesie minimum 5 500 zł

Od niedawna istnieje możliwość uzyskania środków do 5 tys. zł na koronę porcelanową na 0% (RRSO 0%). Spłacasz tyle, ile pożyczysz w ciągu 30 dni lub rozkładasz na raty. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

System płatności MediRaty

Informacja o RRSO. Definicja Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania nie oznacza rocznego oprocentowania ani rocznych kosztów pożyczki. Dla różnych okresów spłaty i różnej wysokości kwoty pożyczki RRSO może być różne lub takie samo. Rzeczywisty i całkowity koszt pożyczki jest wyrażony w złotówkach. Reprezentatywny przykład dla pożyczki w systemie MediRaty w wysokości 5 200zł: całkowita kwota do zapłaty wyniesie 6 437,52zł w 24 ratach równych po 268,23zł, oprocentowanie stałe 6,69%, całkowity koszt pożyczki 1 237,52zł (w tym: opłata przygotowawcza 867,36zł, odsetki 370,16zł) Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,85%. Wyliczenie zostało przygotowane na dzień 21.03.2022r. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od Twojej indywidualnej zdolności i oceny historii kredytowej. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę.

Następny krok należy do nas. W razie potrzeby pomożemy znaleźć dla Ciebie najlepszą klinikę i dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszy system rat dostosowany do Twojej kondycji finansowej.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14) lub przez FORMULARZ.

Wszystkie czynności ze strony MediRaty przed podpisaniem Umowy ratalnej mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy możesz w ciągu 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyn.

Raty na prace protetyczne