Finansowanie MediRatami zabiegów medycyny estetycznej

Nie ma już takiej części ciała, której nie można poprawić

Chociaż nie tylko dla kobiet stworzono szereg metod korygowania powstających głównie z wiekiem czy nabytych wad urody – to jednak głównie panie korzystają z osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej i kosmetycznej.

Kobieta chce czuć się piękna i młoda – zawsze!

Nie ma chyba takiej, która by zaprzeczyła temu, że poczucie bycia piękną wpływa bezpośrednio na jakość życia. Właśnie po to jest medycyna estetyczna. Niezwykle jednak istotne jest rozważne podejście do tego typu zabiegów.

Od niedawna istnieje możliwość uzyskania środków na zabiegi estetyczne na 0% (RRSO 0%). Spłacasz tyle, ile pożyczysz. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Jakie zabiegi estetyczne możesz finansować w systemie MediRaty?

Mimo, że każdy z problemów jest bardzo indywidualny, to mają one swoje wspólne źródło. Jest nim naturalne starzenie się ciała lub ślady po przebytych operacjach czy urazach. Wszystkie potrafią stworzyć spory dyskomfort psychiczny. Medycyna estetyczna jest po to, aby przeciwdziałać tego typu problemom. Jej główne obszary działania to:

  • procedury dermatologiczne i kosmetologiczne
  • zabiegi związane z włosami głowy i owłosieniem
  • niechirurgiczne i nie wymagające pobytu w szpitalu korekcje defektów estetycznych (rozstępy, cellulit, zbyt małe piersi, blizny etc.)
  • depilacje laserowe
  • terapie światłem (fotodepilacje)
  • ostrzykiwanie, wypełnianie i wygładzanie bruzd etc.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14) lub przez FORMULARZ.

Wszystkie czynności ze strony MFG SA przed podpisaniem Umowy ratalnej mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy możesz w ciągu 14 dni odstąpić od niej bez
podania przyczyn.

Estetyka – raty 0%