Co mówią pacjenci o medycynie estetycznej

Przez lata nie opuszczał mnie ból pleców. Nie mogłam się go pozbyć. Myślałam, że tak już będzie zawsze. Lekarz zasugerował zmniejszenie biustu. Koszt wydawał się spory, ale dzięki MediRatom mogłam sobie na niego pozwolić. Trudno mi opisać, jaką różnicę teraz czuję. Zapomniałam o bólu i śmiało mogę powiedzieć, że MediRaty odmieniły moje życie.

Julia z Gdańska

 

Musiałem zoperować sobie powiekę. Problemy z okiem poza widzeniem, bardzo wpływały na moją pewność siebie. Usilnie szukałem sposobu na to, by zrobić to jak najszybciej, ale moja sytuacja finansowa skutecznie wybiła mi to z głowy. MediRaty spadły mi jak z nieba. Bez nich czekałbym pewnie na operację do dzisiaj. Trudno opisać, jak zmieniło się moje życie i co by się stało, gdybym nie trafił na MediRaty.

Tomasz z Płocka

 

Miałam dwie cesarki i stan mojej skóry na brzuchu pozostawiał dużo do życzenia. Zwisającej skóry nijak nie mogłam się pozbyć. Żadne ćwiczenia i diety nie dawały satysfakcjonującego rezultatu. Zwróciłam się do lekarza, ale o dziwo dowiedziałam się, że nie mam co liczyć, że zlikwiduję ten problem w ramach NFZ. Byłam załamana, bo nie stać mnie było, aby się zoperować prywatnie. Rozpacz nie trwała długo, bo znalazłam MediRaty. Dzięki nim odzyskałam wiarę w siebie oraz… wakacje. Bo na plaży mogę nosić moje ulubione bikini.

Anna z Radomia

 

Straciłem prawie 40kg w ciągu dwóch lat. Dieta i ćwiczenia zrobiły swoje, ale nijak nie mogłem pozbyć się nadmiaru skóry. Tyle wysiłku i wciąż musiałem się wstydzić? Powiedziałem basta! Nie będę czekał kolejnych dwóch lat. Zadzwoniłem do MediRat. Nie dosyć, że doradzili mi świetną klinikę to w 4 minuty załatwiłem sobie z nimi finansowanie zabiegu. Dzięki MediRaty! Teraz mogę się wreszcie czuć o 40kg lżejszy.

Łukasz z Kielc

 

Z włosami nigdy nie miałem kłopotów. Koło trzydziestki zauważyłem pierwsze zakola a potem było już tylko gorzej. Kolega półżartem powiedział mi, że podobno kobiety lubią łysych. Nie za bardzo mnie to jednak pocieszyło. Przeczytałem o przeszczepie włosów i pomyślałem, że jest nadzieja. Poszedłem na konsultację, jednak jak zobaczyłem ile może mnie to finalnie kosztować, to miałem ochotę wyrwać sobie resztę włosów z głowy. Nie miałem takich pieniędzy. Kumpel powiedział mi o MediRatach. Sam wziął je na implanty i bardzo mi ich polecał. Jestem raczej konkretny i nieufnie podchodzę do wszelkich zobowiązań finansowych, ale spotkało mnie miłe zaskoczenie. W cztery minuty załatwiłem formalności. I tyle. Jestem w trakcie kuracji. Jest dobrze a z MediRatami wiem, że mi włos z głowy nie spadnie.

Krzysiek z Torunia

 

Zaczęłam ćwiczyć. Spodobało mi się, bo dość szybko zobaczyłam efekty. Jednak, mimo usilnych starań, na udach, biodrach i brzuchu, wciąż zalegał mi tłuszczyk, którego nijak nie mogłam się pozbyć. Podjęłam decyzję – lipoliza. Okazało się, że aby osiągnąć efekt o który mi chodziło potrzebne jest kilka zabiegów. No i pojawił się dylemat: wakacje czy zabieg. Wygrał zabieg i już prawie pogodziłam się, że w tym roku lato spędzam w domu, kiedy dowiedziałam się o MediRatach. Mój dylemat się skończył niemal natychmiast. Cały zabieg wzięłam na raty a na wakacje pojechałam pierwszy raz bez kompleksów. To był wyjazd życia.

Anna z Limanowej

 

Uwielbiam pływać i nie wyobrażam sobie aby przynajmniej dwa razy w tygodniu nie pojechać na basen. Jednak odkąd pojawiły mi się rozstępy na udach, nie jeżdżę już tam tak chętnie. Po prostu się wstydzę. Koleżanka powiedziała mi, że to nie problem, by je usunąć, ale cena zabiegu trochę mnie zmroziła. Z pomocą przyszły mi MediRaty. Szybko i w bardzo miłej atmosferze załatwiłam finansowanie i już za parę dni idę na zabieg. Polecam bez zastanowienia.

Gosia z Olsztyna

 

Nadmierne owłosienie było od zawsze moim problemem. Depilowałam się tak często, że właściwie miałam wrażenie, że nic innego nie robię. Próbowałam wszystkiego, ale różnice nie były znaczące. To była męczarnia, ale co miałam zrobić? Z moją nauczycielską pensją nie wiele można zdziałać, więc MediRaty okazały się dla mnie zbawieniem. Wcześniej myślałam, że nigdy sobie nie będę w stanie pozwolić na taki luksus, jak depilacja laserowa, ale miła pani z MediRat otworzyła mi oczy. Nie zastanawiałam się ani chwili więcej i dziś mogę powiedzieć jedno – warto było.

Helena z Koszalina