W mediach

W prasie

Online

Infor

Płatności odroczone za zabiegi zdrowotne coraz popularniejsze (https://www.infor.pl/prawo/umowy/finanse/5703054,platnosci-odroczone-za-zabiegi-zdrowotne.html)

Cashless

Płatności odroczone w ochronie zdrowia. Spółka MediRaty zmienia nazwę na LM Pay (https://www.cashless.pl/11151-lmpay-mediraty)

Puls Biznesu

Mediraty chcą zebrać 20 mln zł (https://www.pb.pl/mediraty-chca-zebrac-20-mln-zl-1124302)

Rzeczpospolita

Polak leczy zęby na kredyt  (http://www.rp.pl/Jak-zarzadzac-wydatkami/170619455-Polak-leczy-zeby-na-kredyt.html)

Rośnie popyt na finansowanie zabiegów medycznych (http://www.rp.pl/Analizy-Rzeczpospolitej/312279893-Rosnie-popyt-na-finansowanie-zabiegow-medycznych.html)

System ratalny na usługi medyczne (http://www.rp.pl/artykul/880015-System-ratalny-na-uslugi-medyczne.html)

Polska The Times

Ponad połowa Polaków leczy się prywatnie. To konieczność. Na dentystę wydamy nawet 80 tys. zł (http://www.polskatimes.pl/strefa-biznesu/a/ponad-polowa-polakow-leczy-sie-prywatnie-to-koniecznosc-na-dentyste-wydamy-nawet-80-tys-zl,12174398/)

Dziennik Bałtycki

Ponad połowa Polaków leczy się prywatnie. To konieczność. Na dentystę wydamy nawet 80 tys. zł (http://www.dziennikbaltycki.pl/strefa-biznesu/a/ponad-polowa-polakow-leczy-sie-prywatnie-to-koniecznosc-na-dentyste-wydamy-nawet-80-tys-zl,12174398/)

Mamadu

MediRaty, czyli jak łatwo sfinansować zabieg u stomatologa lub w szpitalu? (http://mamadu.pl/115479,mediraty-czyli-jak-sfinansowac-uslugi-medyczne-jak-to-dziala)

Na Temat

Polska służba zdrowia jest chora, dlatego turystyka medyczna kwitnie (http://natemat.pl/236093,polska-sluzba-zdrowia-jest-chora-dlatego-turystyka-medyczna-kwitnnie)

Dentonet

Jak leczyć zęby żeby nie zbankrutować (http://dentonet.pl/jak-leczyc-zeby-zeby-nie-zbankrutowac/)

Stomatologia News

Podejście do pacjenta za granicą i w Polsce. Kim jest koordynator leczenia? (http://stomatologianews.pl/podejscie-do-pacjenta-za-granica-i-w-polsce-kim-jest-koordynator-leczenia/)

Newseria Biznes

Coraz więcej Polek finansuje zabiegi medycyny estetycznej w systemie ratalnym. Dominują kobiety w wieku 36–50 lat (https://biznes.newseria.pl/news/finanse/coraz-wiecej-polek,p520506336)

Prawo.pl

Polacy biorą kredyty na stomatologię, medycynę estetyczną i okulistykę ( https://www.prawo.pl/zdrowie/polacy-biora-kredyty-na-stomatologie-medycyne-estetyczna-i-okulistyke,237993.html)

Proseed

Polak w prywatnym gabinecie lekarskim: co leczy, ile wydaje, jak finansuje? ( https://proseedmag.pl/zdrowie/polak-prywatnym-gabinecie-lekarskim-leczy-wydaje-finansuje)

YouTube

Wygładzanie zmarszczek, rozświetlanie… Co najczęściej poprawiamy? ( https://www.youtube.com/watch?v=Gt0moVYJoXw)