livechat

Nasze motto: „Lekarz ma leczyć a Pacjent … nie rujnować swojego domowego budżetu.”

„Jesteśmy pionierami w przyjaznym finansowaniu usług medycznych. Ułatwiamy życie tysiącom Pacjentów unikalnym rozwiązaniem, łączącym atuty najniższych kosztów i najwyższej dostępności. Nasze priorytety to zapewnianie pełnego bezpieczeństwa danych, rzetelna ocena ryzyka kredytowego, chroniąca finanse Pacjenta, najwyższa jakość relacji i pielęgnowanie zaufania, którym Pacjenci codziennie nas obdarzają.”

Krzysztof Sokalski,
Prezes Zarządu Medical Finance Group SA

Informacje korporacyjne

Operatorem systemu finansowania i płatności ratalnych MediRaty jest Medical Finance Group Spółka Akcyjna, która rozpoczęła działalność w 2010 roku jako RATALNIE.COM Spółka Akcyjna. Medical Finance Group SA ul. Lechicka 23a, 02-156 Warszawa tel.: +48 22 266 83 70, fax: +48 22 266 83 71 Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000422868 NIP: 524-271-14-63 REGON: 142446622 MFG SA posiada Certyfikat Rzetelności

 

 

 

 

Zarząd

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 12 lat związany z rynkiem finansowym w Polsce. Pełnił funkcje w zarządzie i radach nadzorczych spółek sektora finansowego. Jako członek zarządu był odpowiedzialny za dystrybucję produktów finansowych, wdrażał nowe linie produktowe, zarządzał kilkusetosobowymi zespołami sprzedaży, budował nowe biznesy w ramach grupy finansowej. Doświadczony menadżer, którego motywacją jest rozwijanie współpracowników i siebie.
Z wykształcenia jest prawnikiem specjalizującym się w prawie cywilnym i handlowym. Absolwent studiów managerskich MBA Executive w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN oraz Vienna Institute for International Economic. Od 6 lat związany z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym, był odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Ponad wszystko ceni ludzi, z którymi na co dzień może realizować powierzone mu zadania.

Rada Nadzorcza

W 1997 r. uzyskał tytuł licencjata w Prywatnej Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. W 2003 r. ukończył magisterskie studia menedżerskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie sprawuje następujące funkcje w organach spółek należących do Grupy Kapitałowej MUZA S.A i będących spółkami zależnymi wobec spółki MUZA S.A.: członek Rady Nadzorczej PDK S.A., prezes Zarządu spółki PGW S.A. w likwidacji oraz prezes Zarządu spółki MUZA Szkolna Sp z o.o
  • Twoja kalkulacja online
  • Znajdź klinikę
  • Zamów na e-maila nasz bezpłatny przewodnik po finansowaniu usług medycznych:

  • SPYTAJ O SZCZEGÓŁY
    FINANSUJEMY ZDROWIE
    SPYTAJ O SZCZEGÓŁY


Pobierz bezpłatny przewodnik do Twojego zabiegu
Zapisz się do Bazy Wiedzy MediRat

Facebook

YouTube

YouTube

Czat / Zostaw wiadomość