Finansowanie MediRatami procedur okulistycznych

Zabiegi okulistyczne, podobnie jak stomatologiczne, ortopedyczne i estetyczne są najczęściej finansowane z prywatnej kieszeni.

W przypadku wielu zabiegów okulistycznych leczenie wymaga sporych nakładów finansowych, bo procedury okulistyczne, operacje, którym często towarzyszy hospitalizacja i długotrwała rehabilitacja są stosunkowo kosztowne.

MediRaty to natychmiastowy dostęp do środków w części lub w całości mogących pokryć realizację procedury nawet do 30 000 zł. Finansowanie może odbywać się na podstawie harmonogramu leczenia, jaki określi placówka i lekarz oraz umowy ratalnej między Pacjentem a MediRaty. Jeżeli placówka nie ma podpisanej umowy o współpracy z LM PAY S.A. (MediRaty), finansowanie następuje na podstawie wystawionej faktury pro-forma.

W systemie MediRaty możemy finansować wszelkie usługi okulistyczne

Operacje oczu to ostateczność. Nie pozwól, aby zaniedbania doprowadziły Cię, aż tak daleko. Jeśli jednak się tak stanie, to na pewno pomożemy Ci zdobyć finansowanie również tej procedury. MediRaty pomogą Ci nie tylko w leczeniu katarakty, ale i w codziennym dbaniu o oczy, zakupie okularów a nawet soczewek kontaktowych. Kontroluj swój wzrok możliwie jak najczęściej i reaguj natychmiast, kiedy pojawi się coś niepokojącego, bo z MediRatami stać Cię na to.