Chirurgia plastyczna – koszty i finansowanie

Postrzeganie w pozytywny sposób własnego ciała, samoakceptacja i pewność siebie stanowią o jakości życia. Musimy zadbać o nią sami. MediRaty to rozwiązanie, które ma jak najlepiej pomóc Twoim oszczędnościom pozostać w nienaruszonym stanie.

Od czego zacząć?

Pamiętaj, że każdy chirurg plastyk specjalizuje się w innej kategorii zabiegowej. Unikaj takiego, który zrobi wszystko, o co zapytasz.

Specjalista od nosów niekoniecznie po mistrzowsku poprawi brzuch. Specjalista od implantów piersi niekoniecznie wykona doskonałą rekonstrukcję po mastektomii. Warto poświęcić czas na znalezienie specjalisty doświadczonego w tej części ciała, która ma być korygowana. Tutaj wiele czynników wpływa na maksymalnie zadowalający efekt końcowy. Pośpiech jest złym doradcą.

Zorientuj się, jaką masz maksymalna zdolność kredytową na usługi medyczne – sfinansować programem MediRaty możesz każdy zabieg łącznie z kosztami pobytu w szpitalu, hotelu i rehabilitację.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14) lub przez FORMULARZ.

Wszystkie czynności ze strony MFG SA przed podpisaniem Umowy ratalnej mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy możesz w ciągu 14 dni odstąpić od niej bez
podania przyczyn.