Co mówią pacjenci o chirurgii plastycznej

Przez lata nie opuszczał mnie ból pleców. Nie mogłam się go pozbyć. Myślałam, że tak już będzie zawsze. Lekarz zasugerował zmniejszenie biustu. Koszt wydawał się spory, ale dzięki MediRatom mogłam sobie na niego pozwolić. Trudno mi opisać, jaką różnicę teraz czuję. Zapomniałam o bólu i śmiało mogę powiedzieć, że MediRaty odmieniły moje życie.

Julia z Poznania

 

Musiałem zoperować sobie powiekę. Problemy z okiem poza widzeniem, bardzo wpływały na moją pewność siebie. Usilnie szukałem sposobu na to, by zrobić to jak najszybciej, ale moja sytuacja finansowa skutecznie wybiła mi to z głowy. MediRaty spadły mi jak z nieba. Bez nich czekałbym pewnie na operację do dzisiaj. Trudno opisać, jak zmieniło się moje życie i co by się stało, gdybym nie trafił na MediRaty.

Tomasz z Łodzi

 

Miałam dwie cesarki i stan mojej skóry na brzuchu pozostawiał dużo do życzenia. Zwisającej skóry nijak nie mogłam się pozbyć. Żadne ćwiczenia i diety nie dawały satysfakcjonującego rezultatu. Zwróciłam się do lekarza, ale o dziwo dowiedziałam się, że nie mam co liczyć, że zlikwiduję ten problem w ramach NFZ. Byłam załamana, bo nie stać mnie było, aby się zoperować prywatnie. Rozpacz nie trwała długo, bo znalazłam MediRaty. Dzięki nim odzyskałam wiarę w siebie oraz… wakacje. Bo na plaży mogę nosić moje ulubione bikini.

Anna z Sosnowca

 

Straciłem prawie 40kg w ciągu dwóch lat. Dieta i ćwiczenia zrobiły swoje, ale nijak nie mogłem pozbyć się nadmiaru skóry. Tyle wysiłku i wciąż musiałem się wstydzić? Powiedziałem basta! Nie będę czekał kolejnych dwóch lat. Zadzwoniłem do MediRat. Nie dosyć, że doradzili mi świetną klinikę, to w 4 minuty załatwiłem sobie z nimi finansowanie zabiegu. Dzięki MediRaty! Teraz mogę się wreszcie czuć o 40kg lżejszy.

Łukasz z Kalisza

 

Rzymski profil. To słyszałem od przyjaciół. Mniej życzliwi używali bardziej dosadnych określeń. Starałam się nie przejmować, ale kosztowało mnie to zbyt wiele. Na pomysł operacji wpadłam już dawno. Jednak, jak to zwykle bywa, pomysł od realizacji dzieli daleka droga. A to nie mogłam sobie pozwolić na wolne, a to znów dzieci nie pozwalały na chwilę dla siebie. Życie. Kiedy już udało mi się pogodzić czas i obowiązki okazało się, że koszt operacji nijak nie mieści mi się na liście moich wydatków. W klinice zobaczyłam informację o MediRatach. Prawie mnie olśniło. Stwierdziłam, że teraz albo nigdy i natychmiast załatwiłam wszelkie formalności. To było łatwiejsze niż myślałam. Szkoda mi tylko jednego… że nie zrobiłam tego wszystkiego .

Zuzanna z Zambrowa