Nasze motto: „Lekarz ma leczyć a Pacjent … nie rujnować swojego domowego budżetu.”

„Jesteśmy pionierami w przyjaznym finansowaniu usług medycznych. Ułatwiamy życie tysiącom Pacjentów unikalnym rozwiązaniem, łączącym atuty najniższych kosztów i najwyższej dostępności.

Nasze priorytety to zapewnianie pełnego bezpieczeństwa danych, rzetelna ocena ryzyka kredytowego, chroniąca finanse Pacjenta, najwyższa jakość relacji i pielęgnowanie zaufania, którym Pacjenci codziennie nas obdarzają.”

Jakub Czarzasty,
Prezes Zarządu

Z wykształcenia jest prawnikiem specjalizującym się w prawie cywilnym i handlowym. Absolwent studiów managerskich MBA Executive w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN oraz Vienna Institute for International Economic. Od 2006 roku związany z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym, był odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Ponad wszystko ceni ludzi, z którymi na co dzień może realizować powierzone mu zadania.

Sławomir Bielec,
Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach a także studiów podyplomowych na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH University of Science and Technology. Od 2019 roku pełni funkcję Dyrektora Finansowego grupy MFG SA.

Więcej o zespole dowiesz się na stronie korporacyjnej.