Finansowanie MediRatami procedur ortopedycznych

Ortopedia to jedna z najczęściej finansowanych z prywatnych środków dziedzin medycyny. Wynika to z dużej niewydolności publicznej służby zdrowia. Urazy kończyn i kręgosłupa zwykle nie lubią czekać. Chory chce jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Jednak procedury ortopedyczne i często związana z nimi hospitalizacja i pewna rehabilitacja, generują koszty, które przekraczają przeciętne możliwości finansowe. MediRaty otwierają nieznane dotąd możliwości na szybki powrót do zdrowia. MediRaty to natychmiastowy dostęp do środków w części lub w całości mogący pokryć realizację procedury nawet do 30 000 zł. Finansowanie może odbywać się na podstawie harmonogramu leczenia, jaki określi placówka i lekarz oraz umowy ratalnej między Pacjentem a MediRaty. Jeżeli placówka nie ma podpisanej umowy o współpracy z LM PAY S.A. (MediRaty), finansowanie następuje na podstawie wystawionej faktury pro-forma.

Jakie zabiegi ortopedyczne można finansować MediRatami

Każda usługa wykonywana przez specjalistyczną klinikę czy gabinet, w którym wykonywana jest procedura, może być finansowana w systemie MediRaty. Co więcej finansowanie może obejmować także rehabilitację, sprzęt ortopedyczny, hospitalizację czy pobyt w hotelu, jeżeli wszystkie te usługi są świadczone przez ten sam podmiot (placówkę medyczną, gabinet etc.).

Najczęściej finansowane są pełne procedury:

  • od diagnostyki artroskopowej do operacji plastyki barku
  • od diagnostyki do operacji kręgosłupa
  • od diagnostyki do operacji nadgarstka I ręki
  • od diagnostyki do operacji biodra
  • rekonstrukcja wiązadła, ścięgna Achillesa i inne.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-20.00) lub przez FORMULARZ.

Pamiętaj! Do momentu podpisania swojej Umowy ratalnej – wszystkie czynności ze strony MediRaty mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy ratalnej masz pełne 14 dni na odstąpienie od niej bez podania przyczyn, jeżeli się rozmyślisz.