Artykuły o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Zdrowie, lepsze samopoczucie i powodzenie u kobiet – to główne powody, dla których mężczyźni coraz chętniej korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Radzimy, jak dzięki wsparciu lekarza i nowoczesnej technologii pozbyć się w małoinwazyjny sposób najbardziej dokuczliwych defektów: naczynek na twarzy, otyłości brzusznej i żylaków.

Cały artykuł: http://pragnieniakobiet.pl/medycyna-estetyczna-dla-mezczyzn/

 

Dyskretne modelowanie ust

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z częściej przeprowadzanych zabiegów medycyny estetycznej. Jeszcze kilka lat temu pacjentkom zależało przede wszystkim na powiększeniu objętości warg. Obecnie najczęściej nawilżamy je i poprawiamy ogólną kondycję ust. O tym, jak robić to rozsądnie mówi dr n. med. Mira Pietrewicz z Gabinetu Dermatologii Estetycznej Dermestetica w Białymstoku.

Cały artykuł: http://pragnieniakobiet.pl/dyskretne-modelowanie-ust/

Jak działa kwas hialuronowy na skórę twarzy?

Kwas hialuronowy jest bezpieczny dla organizmu oraz zalecany dla wszystkich rodzajów skóry. Ta substancja wygładza, nawilża i ujędrnia. Do tego uważana jest za antidotum przeciwko starzeniu się. Dlaczego więc nie wykorzystać jej zalet?

Wolumetria, czyli modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Makijaż permanentny jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem, wykonywanym w salonach kosmetycznych. Polega na aplikacji naturalnego barwnika pod powierzchnię naskórka przy użyciu igły. Dzięki temu można na dłuższy czas podkreślić brwi, oczy czy usta.

Makijaż permanentny – fakty i mity

Makijaż permanentny jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem, wykonywanym w salonach kosmetycznych. Polega na aplikacji naturalnego barwnika pod powierzchnię naskórka przy użyciu igły. Dzięki temu można na dłuższy czas podkreślić brwi, oczy czy usta.

Czy warto wykonać lifting twarzy?

W czasach, kiedy wygląd zewnętrzny bardzo nas definiuje i często świadczy o naszym zawodowym być albo nie być, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej cieszą się dużą popularnością.

Liposukcja – postępowanie po zabiegu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu to popularny zabieg stosowany w medycynie estetycznej w celu poprawy wyglądu sylwetki.

Tatuaże stały się modne, ale czy muszą być z nami przez całe życie?

Szacunkowo aż 10 procent osób zamieszkujących Europę ma co najmniej jeden tatuaż. Wśród nich jednak aż połowa chciałaby go usunąć.

Zabiegi Ulthera ™ – lifting bez skalpela

Upływ czasu powoduje, że skóra traci jędrność i elastyczność, a siły grawitacji nieubłaganie ciągną owal twarzy do dołu

Komórki macierzyste w medycynie estetycznej

Młodość i piękno idą w parze, nie dziwi więc, że osoby pragnące zachować urodę, starają się jak najdłużej zachować