Co Pacjenci stomatologiczni mówią o MediRatach?

„Wszyscy mówili mi, że za mało się uśmiecham, a ja po prostu… wstydziłam się swoich zębów. Były po prostu krzywe. Z czasem brak pewności zaczął mi coraz bardziej doskwierać. Chciałam coś z tym zrobić, ale ciągle były ważniejsze wydatki. Przy dzieciach o nie naprawdę nietrudno. Kiedyś zadzwoniła do mnie przyjaciółka i powiedziała o MediRatach. Sprawdziłam i okazało się, że stać mnie na wszystkie potrzebne zabiegi. To niesamowite, jak piękny, zdrowy uśmiech może zmienić życie.”

Marzena z Torunia

 

„Kiedyś sprawy były mniej skomplikowane. Jak bolał ząb, to się go wyrywało i koniec. Jak nie było widać braków w uzębieniu, to się nic z tym nie robiło. Lekarz wyjaśnił mi, że braki w uzębieniu mają niesamowity wpływ, na przykład na stan żołądka i całego układu trawiennego, moją wagę, ale nawet na bóle głowy i mięśni kręgosłupa… Ból głowy i nadwagę miałem na swojej liście. Pomyślałem, że czas na implanty, ale gdy zobaczyłem, ile kosztują, mój zapał zmalał do zera i odpuściłem. Kiedy odkryłem MediRaty, okazało się, że jednak mnie stać. Załatwiłem problem, a miesięczne raty absolutnie mieszczą się w moim budżecie.”

Mikołaj z Sopotu

 

„W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności straciłem kilka zębów. Problem dość wstydliwy, dlatego postanowiłem zadziałać. Koszty jednak były ogromne, ale z MediRatami były do udźwignięcia. Kilka osób pytało mnie, czym taka usługa różni się od standardowej pożyczki. MediRaty to prostota, obsługa przez wyspecjalizowanego konsultanta, indywidualne podejście i szeroka wiedza specjalistyczna. No i najważniejsze – ta usługa nie kosztuje mnie fortuny! Płacę mniej niż w banku, a przede wszystkim mam znowu uzębienie, a to bardzo ważny element mojego życia.”

Paweł  z Warszawy

 

„Potrzebowałem ponad 20 lat, aby wreszcie zabrać się za swoje zęby. Najpierw kompletnie nie miałem pieniędzy, innym razem, gdy je miałem, to wolałem zabrać rodzinę na wczasy, wyremontować mieszkanie, kupić auto. Później znowu chciałem zająć się zębami, ale pieniędzy jakby brakowało. W końcu znajomy pokazał mi stronę Mediraty.pl i teraz wszystko gra. Cieszę się wspaniałym uśmiechem pomimo relatywnie wysokiej ceny za usługi stomatologiczne w Polsce. Ani trochę nie odczułem tego w swoim portfelu, a to dzięki MediRatom. Co więcej, na leczenie ortodontyczne skierowałem swojego nastoletniego syna, który potrzebował aparat ortodontyczny. I teraz zdrowy uśmiech jest u nas rodzinny.”

Jan z Opola