Licówka porcelanowa – cena

Licówka to cienka płytka porcelanowa kolorem zbliżona do naturalnej barwy szkliwa zęba. Przykleja się ją specjalnym klejem do lica zdrowego zęba. Maskuje wszelkie nieprawidłowości, jak: kształt, długość, kolor czy ubytki. Porcelana jest dla organizmu biologicznie obojętna i nie powoduje alergii. Licówka to rozwiązanie estetyczne, zapewniające efekt tzw. „Hollywoodzkiego uśmiechu”.

Licówki mogą być wykonane z akrylu czy kompozytu. Jednak tylko porcelana daje pożądaną elastyczność, trwałość oraz brak przebarwień i osadzania się kamienia nazębnego.

Osoby mające wiele ubytków, plomby, silne przebarwienia, słabe szkliwo, cierpiące na paradontozę czy przewlekłe stany zapalne dziąseł i przyzębia najczęściej nie kwalifikują się do licówek. W takich przypadkach rozwiązaniem problemu mogą być np. korony.

Na czym polega zabieg

Wymaga dwóch wizyt u stomatologa. Najpierw zęby są szlifowane w obrębie szkliwa, po czym pobiera się precyzyjny wycisk protetyczny zębów oraz dobiera kolor porcelany. Na koniec zabezpiecza się zęby stosując tzw. licówki czasowe. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Wycisk wraz ze specyfikacją stomatologiczną zostaje przekazany do laboratorium protetycznego, które przygotowuje licówki. Po ok. 2 tygodniach licówki przyklejane są do powierzchni zęba specjalnymi cementami kompozytowymi.

Licówki dają trwały efekt estetyczny przez okres około 8 lat. Ich ceny kształtują się od kilkudziesięciu złotych do 2 500 zł za jeden ząb.

Od niedawna istnieje możliwość uzyskania środków do 5 tys. zł na sfinansowanie licówek porcelanowych na 0% (RRSO 0%). Spłacasz tyle, ile pożyczysz w ciągu 30 dni lub rozkładasz na raty. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

System płatności MediRaty

Informacja o RRSO. Definicja Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania nie oznacza rocznego oprocentowania ani rocznych kosztów pożyczki. Dla różnych okresów spłaty i różnej wysokości kwoty pożyczki RRSO może być różne lub takie samo. Rzeczywisty i całkowity koszt pożyczki jest wyrażony w złotówkach. Reprezentatywny przykład dla pożyczki w systemie MediRaty w wysokości 5 200zł: całkowita kwota do zapłaty wyniesie 6 437,52zł w 24 ratach równych po 268,23zł, oprocentowanie stałe 6,69%, całkowity koszt pożyczki 1 237,52zł (w tym: opłata przygotowawcza 867,36zł, odsetki 370,16zł) Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,85%. Wyliczenie zostało przygotowane na dzień 21.03.2022r. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od Twojej indywidualnej zdolności i oceny historii kredytowej. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę.

Następny krok należy do nas. W razie potrzeby pomożemy znaleźć dla Ciebie najlepszą klinikę i dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszy system rat dostosowany do Twojej kondycji finansowej.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14) lub przez FORMULARZ.

Wszystkie czynności ze strony MediRaty przed podpisaniem Umowy ratalnej mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy możesz w ciągu 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyn.

Licówki porcelanowe na raty