Co Pacjenci laryngologiczni mówią o MediRatach?

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy korzystali z naszych usług.

Kiedyś wdałem się w bójkę na ulicy. Musiałem bronić swojej dziewczyny. Udało się, ale dostałem uderzenie w nos. Na szczęście nie był złamany, ale okazało się, że skrzywiła mi się przegroda. Mogłem z tym żyć, ale od czasu do czasu miałem krwawienia a większy lub mniejszy katar miałem ciągle. Laryngolog zaproponował, aby nie czekać, bo mogą się z tego zrodzić dodatkowe komplikacje. Miałem wybór: zrobić to w ramach NFZ i czekać osiem miesięcy, lub prywatnie od ręki. Jestem już taki, że jak podejmę decyzję to działam od razu. Nie miałem pieniędzy, ale od czego jest głowa. Znalazłem MediRaty. Spodobali mi się, bo bez zbędnych formalności, niemal od razu dali mi pozytywną decyzję. Już jestem po operacji i jest wszystko ok. Gdyby nie MediRaty, to czekałbym jeszcze na operację kilka miesięcy. A ja nie lubię czekać.

Michał z Ostrołęki

 

Chrapałem okrutnie. Doszło do tego, że musieliśmy spać z żoną w osobnych pokojach, bo mimo starań nie była w stanie się normalnie wyspać. Kochamy się bardzo i stwierdziliśmy oboje, że przecież chrapanie nie może nas pokonać. Dodatkowo moja druga połowa wpadła w panikę, bo przeczytała o bezdechu i zaczęła się bać, że się nie obudzę. Uparła się, żeby załatwić to jak najszybciej. Okazało się, że jak się chce szybko i dobrze to trzeba płacić. Kredyt we frankach i dzieci, to skuteczny hamulec na dodatkowe decyzje finansowe, ale okazało się, że jest wyjście – MediRaty. Szybko załatwiła mi finansowanie leczenia i już prawie zapomniałem, że miałem problem. Moja kochana żona znów okazała się nieodzowna. MediRaty też.

Tadeusz z Katowic

 

Angina to było moje drugie imię. Co roku nie myślałam, czy znów na nią zachoruję, ale kiedy zachoruję. Myślałam, że chodzi o odporność, że po prostu już taka jestem chorowita i trzeba się z tym pogodzić. Lekarz wyprowadził mnie z błędu. Chodziło o migdałki. Zaproponował usunięcie. Pomyślałam, że skoro tak, to nie ma na co czekać. Podjęłam decyzję i zapisałam się na zabieg, ale się przeliczyłam z pieniędzmi. Termin się zbliżał, a ja nie miałam jak zapłacić. Ze niemałym wstydem, postawiłam odwołać zabieg ale w klinice powiedzieli mi o MediRatch. Zadzwoniłam do nich i wszystko trwało chwilę. Zapłacili za mój zabieg a rat prawie nie czuję. Pozdrawiam bez anginy.

Elżbieta z Grudziądza