Operacja spodziectwa – cena

Spodziectwem nazywana jest wrodzona wada narządów płciowych w części zewnętrznej polegająca na umiejscowieniu ujścia cewki moczowej  na różnej wysokości prącia. Zwykle prącie jest wtedy przyginane na stronę brzuszną lub nawet skręcenie go. Wada ta powoduje zaburzenie czynności prącia i jego anatomii, co ważne w dorosłym życiu płciowym oraz satysfakcji z życia seksualnego. Jedynym skutecznym sposobem usunięcia wady jest operacja, którą wykonuje się najczęściej w okolicy drugiego roku życia (ale także u mężczyzn dorosłych) w jednym lub w dwóch etapach.

Spodziectwo jest znane z występowania częstych powikłań i dlatego dobrze jest przeanalizować doświadczenie i rekomendacje operujących w kraju specjalistów, a z pewnością nie powierzać takiego zabiegu lekarzowi z mniejszym doświadczeniem lub z brakiem referencji.

Operacja spodziectwa cena

Nie jest to zabieg tani, jednak wykonuje się go raz w życiu i aby uniknąć powikłań powinien być wykonany doskonale. Koszty takiego zabiegu – od 3 000 zł do 6 000 zł w zależności od rodzaju (zażołędne, prąciowe, kroczowe), ale także miasta, popularności kliniki i renomy samego lekarza.

System płatności MediRaty

Informacja o RRSO. Przykład reprezentatywny dla całkowitej kwoty finansowania (bez kredytowanych kosztów) w wysokości 5 200 zł: całkowita kwota do zapłaty wyniesie 7 487,01 zł w 24 ratach równych po 311,96 zł, oprocentowanie stałe 19%, całkowity koszt finansowania 2 287,01 zł (w tym: opłata przygotowawcza 1 196,00 zł, odsetki 1 091,01 zł), Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania RRSO wynosi 46,04%. Wyliczenie zostało przygotowane na dzień 14.03.2023 r. Właścicielem, operatorem systemu płatności MediRaty oraz instytucją finansującą jest LM PAY S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 23A.

Następny krok należy do nas. W razie potrzeby pomożemy znaleźć dla Ciebie najlepszą klinikę i dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszy system rat dostosowany do Twojej kondycji finansowej

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-20.00) lub przez FORMULARZ.

Pamiętaj! Do momentu podpisania swojej Umowy ratalnej – wszystkie czynności ze strony MediRaty mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy ratalnej masz pełne 14 dni na odstąpienie od niej bez podania przyczyn, jeżeli się rozmyślisz.