Korygowanie wad zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek Brightalign

- wygoda, estetyka i efekt ortodontyczny widoczny już po 90 dniach.

Jak to działa?

W pierwszej kolejności dokonamy skanowania 3D Twojej jamy ustnej. Po otrzymaniu cyfrowego obrazu Twojego zgryzu, przygotujemy spersonalizowany plan leczenia. Po jego akceptacji przez Ciebie, zaprojektujemy indywidualne nakładki, które godzina po godzinie i dzień po dniu będą prostowały Twoje zęby. Aż do uzyskania doskonałego efektu! System Brightalign to wymyślona w Polsce, sprawdzona alternatywa dla zagranicznych nakładek korygujących wady zgryzu, która nie nadszarpnie Twojego budżetu!

O Brightalign

Nie rezygnuj z uśmiechu przez cały okres leczenia! Wspaniałe samopoczucie i pewność siebie z aparatem ortodontycznym na zębach? Tak! Przezroczyste nakładki korygujące wady zgryzu tzw. Alignery (wym.: elajnery), umożliwiają swobodne mówienie i uśmiechanie się bez skrępowania. Zostały stworzone z najwyższej jakości bio-bezpiecznego materiału, w dodatku za cenę na Twoją kieszeń! Atutem tego rozwiązania jest przewidywalność efektów leczenia, bez eksperymentowania i obciążania Cię dodatkowymi kosztami. Sprawdź i przekonaj się, jak szybkie, łatwe i dostępne może być prostowanie zębów.

System Brightalign

System Brightalign jest nowoczesnym i sprawdzonym sposobem korekcji wad zgryzu, polegający na codziennym noszeniu przezroczystych nakładek, które zostały wykonane ze specjalnego tworzywa. Rozwiązanie to zyskało uznanie rzeszy pacjentów na całym świecie. Dołącz do nich, aby szybko i skutecznie uzyskać piękny uśmiech, który da Ci radość.

Estetyka. Wygoda. Higiena.

Noszenie nakładek Brightalign jest bardzo higieniczne, gdyż:

 1. Łatwiej utrzymasz zdrowej jamy ustneji przyzębia w trakcie leczenia względemstałych aparatów ortodontycznych.
 2. Gwarantuje minimalizację ryzyka odwapnień i próchnicy:
 • aligner można zdjąć do spożywania posiłków i napoi oraz mycia zębów
 • aligner umożliwia łatwe używanie nici dentystycznej
 • używanie alignera oznacza brak trudnych miejsc do oczyszczania jak: zamki, rurki czy druty ortodontyczne

Dyskrecja

Śmiej się i mów bez skrępowania. Nakładki są tak przezroczyste, że nikt ich nie zauważy!

Efekt 90

Odpowiednio przygotowany plan leczenia zapewni widoczny efekt już po minimum 90 dniach. Nakładki nie powodują niedogodnościi dyskomfortu, który jest charakterystyczny przy popularnych aparatach stałych. Dodatkowo, supernowoczesna technologia cyfrowa zapewnia najwyższą precyzję wykonania nakładek. Nakładki Brightalign są wycięte do Twojej girlandy zębowej, co oznacza, że w żaden sposób nie będą obcierać Twoich dziąseł. Koszt procesu leczenia jest prównywalne cenowo z tradycyjnymi, klasycznymi aparatami ortodontycznymi. Aktualnie Brightalign jest najtańszym systemem leczeniem przezroczystymi nakładkami stosowanymi w ortodoncji.

Krok 1
Wizyta konsultacyjna w autoryzowanej przez Brightalign klinice
Formularz kontaktowy
Krok 2
Odebranie planu leczenia, sprawdzenie kosztów i zapewnienie finansowania.
Krok 3
Akceptacja finansowania, produkcja nakładek. Oczekiwanie na wymarzony efekt pięknego uśmiechu!

Ile to kosztuje?

Leczenie ortodontyczne nakładkami Brightalign obejmuje:

 • indywidualną konsultację lekarza ortodonty,
 • cyfrowy obraz i indywidualny plan leczenia,
 • leczenie przez okres 3, 6, 9 lub więcej miesięcy* (*długość leczenia zależy od wady zgryzu),
 • retainer utrwalający efekt leczenia,
 • podręczny komplet do nakładek: oddychająca kaseta do przechowywania aparatu, specjalna składana szczoteczka i pasta do zębów.
Pakiet Soft
Do 10 indywidualnych nakładek
3 miesiące leczenia
3 000 zł
Pakiet Soft Plus
Do 20 indywidualnych nakładek
6 miesięcy leczenia
5 000 zł
Pakiet Medium
Do 40 indywidualnych nakładek
9 miesięcy leczenia
7 500 zł
Pakiet Hard
Nielimitowana liczba indywidualnych nakładek
Powyżej 9 miesięcy leczenia
11 000 zł

Jak zapłacić w ratach

Uzyskaj więcej informacji na temat wygodnego opłacenia kosztów leczenia nakładkami na zęby – na raty, w wyspecjalizowanych gabinetach na terenie Polski.

Na raty. Dowiedz się więcej

O nas

MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony system płatności ratalnych za usługi stomatologiczne i medyczne.

Funkcjonuje od 2012 r., w ponad 8 000 gabinetów i klinik w całym kraju. Z naszych pożyczek skorzystało ponad 10 000 osób. Nasz proces finansowania nie zniechęca! 98,8% naszych klientów ocenia go pozytywnie i jest skłonna polecać go bliskim i znajomym.* Zachowasz płynność finansową i unikniesz niemiłych niespodzianek. Ponad 80% zapytań o raty otrzymuje pozytywną decyzję finansowania.

* Badanie satysfakcji, 10.2017 r.

Informacja o RRSO

Przykład reprezentatywny dla całkowitej kwoty pożyczki (bez kredytowanych kosztów) w wysokości 5 200 zł: całkowita kwota do zapłaty: 6 437,52 zł w 24 ratach równych po 268,23 zł, oprocentowanie stałe: 6,69%, całkowity koszt pożyczki: 1 237,52 zł (w tym opłata przygotowawcza: 867,36 zł, odsetki: 370,16 zł) Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 22,85%. Wyliczenie z dnia: 24.04.2018 r. Wysokość, warunki i koszty pożyczki oraz RRSO uzależnione są od oceny Twojej zdolności i historii kredytowej.

Koszty dowolnej usługi medycznej czy stomatologicznej, w tym aparatu ortodontycznego rozłożone na raty dla wielu osób są wygodniejsze niż płatność pełnej kwoty z góry.

Przykładowe obliczenie kosztów dla kwoty pożyczki 5 000 zł

Opcja spłaty w 24 ratach miesięcznych Rata od: 257,91 zł

 • Oprocentowanie: 6,69% (stałe)
 • RRSO: 22,84%
 • Łączny koszt pożyczki: 1 189,84 zł, w tym:
 • opłata przygotowawcza: 834,00 zł
 • odsetki: 355,84 zł
 • Całkowita kwota do spłaty: 6 189,84 zł

Dostępne są opcje spłaty w 6, 12, 24, 36, 48 i 60 ratach (równych).

Powyższe obliczenia są symulacją i nie stanowią oferty handlowej. Decyzja o finansowaniu, ostateczne warunki i koszty finansowania, w tym RRSO uzależnione są od kwoty finansowania, wybranego okresu spłaty oraz indywidualnej oceny Twojej zdolności i historii kredytowej przez MediRaty Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie (02-156) przy ul. Lechickiej 23A.

Na raty

Jak uzyskać finansowanie i opłacać koszty leczenia w systemie MediRaty w dowolnym gabinecie specjalizującym się w Brightalign w Polsce?

1. Skontaktuj się z nami nawet gdy nie masz lekarza prowadzącego; wskażemy Ci certyfikowane gabinety.

2. Przedstawimy Ci indywidualne warunki koszty finansowania.

3. Po akceptacji kosztów, ustalimy gabinet, któremu przekażemy środki za Twoje leczenie.

4. Bezpłatnie wyślemy Ci umowę ratalną do podpisania*. (*Masz 14 dni na odstąpienie od umowy, bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów).

5. Spłacisz koszt leczenia w równych ratach. Żadnych ukrytych kosztów.

6. Możesz dokonać wcześniejszej spłaty, bez dodatkowych koszów.

Jesteś zainteresowany naszą propozycją rat?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe i omówimy szczegóły. Pamiętaj, że zapytanie do niczego Cięnie zobowiązuje. Po więcej szczegółów możesz także zadzwonić pod numer 625 976 024.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora

Planowany termin rozpoczęcia leczenia:

Współadministratorami danych osobowych są Medical Finance Group SA oraz MediRatySp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 23a, tel. tel. 22 266 83 70, www.mediraty.pl. Podane dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z oferowaniem usług, celach marketingowych (uzasadniony interes Administratora danych), w tym profilowania danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia. Masz również prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych lub wycofania wcześniej wydanych zgód.