Finansujemy zdrowie. Zadzwoń 22 266 83 70

Zobacz dlaczego warto polecać MediRaty, MediPay i MediKod

  1. Polecając MediRaty, MediPay i MediKod – pomagasz Wielu pacjentów decyduje się na rozłożenie zabiegu na raty, aby świadomie zarządzać budżetem domowym, pomóż im w tym: proponując MediRaty, płatność przez MediPay lub zaproponuj pobranie MediKod.
  2. Polecając – informujesz Zabiegi bywają kosztowne, informując klienta o możliwości łatwego finansowania przez Mediraty, dajesz mu szansę na kontynuację leczenia oraz możliwość właściwego zadbania o to co najważniejsze – jego zdrowie.
  3. Polecając i robiąc transakcje przez Pay – zyskujesz! System naliczy Ci premie i bonusy za polecenia w MediRatach i transakcje przez MediPay oraz MediKod.

Zasady programu Portmonetka

Poleć klientowi MediRaty, MediPay lub MediKod

Poproś klienta o dane, niezbędne do podjęcia z nim kontaktu przez Mediraty w celu zweryfikowania możliwości finansowania (imię, nazwisko, nr telefonu oraz zgodę na przetwarzenie danych) lub użyj systemu do transakcji PayPanel (partnerzy.mediraty.pl)

Prześlij zgłoszenie mailem lub poprzez formularz

Przekaż zlecenie kontaktu z klientem, za pośrednictwem poczty e-mail bądź formularza zgłoszeniowego znajdującego się na partnerzy.mediraty.pl

Napełniaj swoją Portmonetkę każdego dnia

Za każdego zweryfikowanego klienta otrzymasz premię. Zostanie ona przekazana na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.