Finansujemy zdrowie. Zadzwoń 22 266 83 70

Zobacz dlaczego warto polecać MediRaty i MediPay

  1. Polecając MediRaty i MediPay – pomagasz Wielu pacjentów decyduje się na rozłożenie zabiegu na raty, aby świadomie zarządzać budżetem domowym, pomóż im w tym: proponując MediRatylub płatność przez MediPay.
  2. Polecając – informujesz Zabiegi bywają kosztowne, informując klienta o możliwości łatwego finansowania przez Mediraty, dajesz mu szansę na kontynuację leczenia oraz możliwość właściwego zadbania o to co najważniejsze – jego zdrowie.
  3. Polecając MediRaty i robiąc transakcje przez MediPay – zyskujesz! System naliczy Ci premie i extra bonusy za polecenia w MediRatach i transakcje przez MediPay w ratach (3,4,8,12 lub 24).

Zasady programu Portmonetka

Poleć klientowi MediRaty lub MediPay w ratach (3,4,8,12 lub 24)

Poproś klienta o dane, niezbędne do podjęcia z nim kontaktu przez Mediraty w celu zweryfikowania możliwości finansowania (imię, nazwisko, nr telefonu oraz zgodę na przetwarzenie danych) lub użyj systemu do transakcji partnerzy.mediraty.pl

Prześlij zgłoszenie mailem lub poprzez formularz

Przekaż zlecenie kontaktu z klientem, za pośrednictwem poczty e-mail bądź formularza zgłoszeniowego znajdującego się na partnerzy.mediraty.pl

Napełniaj swoją Portmonetkę każdego dnia

Za każdego zweryfikowanego klienta otrzymasz premię. Zostanie ona przekazana na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.