Przezroczysty aparat ortodontyczny

Invisalign ® – przezroczysty aparat ortodontyczny, który odkrywa każdy uśmiech, jak żaden inny na świecie.

Najbardziej zaawansowany system niewidocznych nakładek do leczenia i korygowania wszelkich wad zgryzu. Nikt nie zauważy, że nosisz aparat.

Uzyskaj więcej informacji na temat wygodnego opłacenia kosztów leczenia nakładkami na zęby – na raty, w wyspecjalizowanych gabinetach na terenie Polski.

Rozwiązanie dla Ciebie
- Przezroczyste Zdejmowalne Nakładki od Invisalign!

Pomyśl, nie przestajesz się uśmiechać, normalnie jesz, normalnie funkcjonujesz a Twoje zęby prostują się, prostują się, prostują…

Ten niesamowity aparat na zęby możesz komfortowo używać codziennie przez 22 godziny. A ponieważ możesz go w każdej chwili zdjąć, ułatwia doskonałą higienę jamy ustnej. Zmiany w uśmiechu i postęp w leczeniu zauważysz przy każdej cotygodniowej (lub co 2 tygodnie) wymianie kolejnych alignerów.

Uśmiechaj się bez obaw!
Skorzystaj z okazji i dołącz do milionów ludzi, którzy z uśmiechem patrzą w przyszłość.

Dołącz do społeczności ludzi, którzy budzą się i zasypiają z uśmiechem. Pokochasz śmiać się!

Sposób Invisalign na proste zęby
– dla Twojego zdrowia i prezencji.

 • Leczenie za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign to skuteczność w odniesieniu do całego spektrum skrzywień zębów.
 • Prosty zgryz ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
 • W tej metodzie używa się kompletu prawie niewidocznych, dających się łatwo zdjąć nakładek ze specjalnego tworzywa, które skutecznie i delikatnie ustawiają zęby w pożądanej pozycji.
 • Doskonały uśmiech otwiera wiele drzwi! Piękny uśmiech to pewność siebie co przekłada się na korzyści w Twoim życiu społecznym i zawodowym.

Porównaj Invisalign ze zwykłym aparatem ortodontycznym

Aparat ortodontynczny Invisalign
 • Koszt obejmuje komplet specjalnych, indywidualnych nakładek (tzn. kilkadziesiąt szt. alignerów) na całe leczenie. Wizyty kontrolne - przeciętnie co 1,5 – 2 miesiące
 • Cena ustalana na początku za całe leczenie bez dodatkowych kosztów wizyt i niezaplanowanych opłat.
 • Krótsze i przyjemniejsze wizyty u ortodonty.
 • Nakładka nie pęknie jak gumki, metalowe zamki, druty, nie odklei się.
 • Reprezentacyjna, niemal niewidoczna i wygodna forma leczenia – nakładkę można bez problemu zdjąć na czas posiłku, higieny jamy ustnej (nawet na 2-4 godziny na dobę). Nakładki są całkowicie indywidualne oraz skuteczne w leczeniu nastolatków i osób dorosłych z lekkimi a nawet poważnymi wadami zgryzu.
Tradycyjny aparat
ortodontynczny
 • Całkowity koszt jest trudny do wyliczenia. Każdy przypadek jest inny - liczba wizyt, charakter i czas wizyty - zależy od bieżącego efektu leczenia.
 • Koszt całego leczenia jest niższy o 20-30% ale często po uwzględnieniu kosztów pojawiających się „na bieżąco” może nawet być porównywalny.
 • Podczas wizyty kontrolnej ortodonta mechanicznie (na zębach pacjenta) reguluje aparat.
 • Uszkodzenia mechaniczne typowe dla sztywnych elementów.
 • Dyskomfortowa przez całą dobę metoda leczenia.

Zobacz historie osób, jak Ty..

Video: AlignTechnology

Zobacz historie osób, jak Ty..

Video: AlignTechnology

Invisalign to także rozwiązania dla nastolatków. Czy chcesz, aby Twoje dziecko miało proste zęby?

Anna i jej proste zęby, 24 lat

3 etapy leczenia wad zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek metodą Invisalign.

1.

Konsultacja i zaliczenie do leczenia – dokonuje tego wyspecjalizowany ortodonta. Etap ten obejmuje prześwietlenia, obrazy cyfrowe i fizyczne wyciski. Bazując na tym lekarz opracowuje Twój plan leczenia.

2.

Wizyta, na której następuje przekazanie kompletu specjalnie dla Ciebie wyprodukowanych nakładek (alignerów) - do codziennego użytku, wraz z instrukcją kiedy i jak je zmieniać.

3.

Wizyty raz na 1,5-2 miesiące - obserwacja i weryfikacja procesu leczenia. Zakończenie procedury to przejście na specjalny aparat retencyjny, który dożywotnio utrwali uzyskany efekt korekcji zgryzu.

Nie zapomnij: pełnym źródłem wiedzy o leczeniu przezroczystymi nakładkami jest tylko Twój certyfikowany przez Invisalign ortodonta.

Tu znajdziesz odpowiedź na pytania dotyczące aparatu ortodontycznego w systemie Invisalign®

Jak działa i co to jest Aparat ortodontyczny Invisalign? ®

Zestaw niemal przezroczystych nakładek na zęby (alignerów), które prostują je i korygują wady zgryzu. Zaawansowana technologia i plan leczenia opracowywany każdorazowo dla takiej osoby, jak Ty. Jeden aligner działa przez około 2 tygodnie. Później kolejny i kolejny, aż Twoje zęby staną się proste i ustawione, tak, jak potrzeba w Twojej sytuacji. Alignery przesuwają zęby przez nacisk na precyzyjnie ustalone przez ortodontę miejsca i przez odpowiednio długi czas – całkowicie w sposób kontrolowany (inaczej od tradycyjnych zamków). Chodzi o to, aby jedynie te zęby, które potrzeba były przemieszczane.

Z czego są nakładki?

Z bardzo mocnego, specjalnie opracowanego na potrzeby tej metody silikonu. Nakładki dla Ciebie będą całkowicie unikalne i idealnie dopasowane do Twoich zębów.

Co wyróżnia tą metodę leczenia ortodontycznego?

Brak elementów metalowych, drutów, zamków, kleju. Aparat jest gładki, cienki i prawie przezroczysty, więc trudno zauważyć (nawet Tobie), że go codziennie nosisz. Możesz jeść i pić to, co lubisz. Higiena jamy ustnej czy nitkowanie zębów jest całkowicie bezproblemowe. Dodatkowo, cyfrowa technologia pozwala na eliminację wielu wizyt i projekcję efektów przed leczeniem.

Kto i gdzie produkuje te nakładki?

Metoda została opracowana przez holenderską firmę AlignTechnology, która w ciągu ostatnich 20 lat zabrała już ponad 4 miliony ludzi takich, jak Ty, w podróż do wspaniałego uśmiechu. Produkcja jest tylko w kilku miejscach na świecie.

Ile kosztuje taki aparat ortodontyczny i pełne leczenie metodą Invisalign?

Koszt leczenia zawsze, także metodą Invisalign, zależy od tego jak skomplikowana jest Twoja wada zgryzu (pełny koszt: od 12 000 zł), ale można przyjąć, że jest porównywalny z kosztem leczenia zwykłym aparatem. Certyfikowany ortodonta może stwierdzić jaki będzie pełny koszt Twojego leczenia, ale przy niewielkiej wadzie zgryzu może być naprawdę niewielki, nawet 6 000 zł.

Od czego zacząć leczenie wad zgryzu aparatem ortodontycznym Invisalign?

Nie zapomnij: pełnym źródłem wiedzy o leczeniu przezroczystymi nakładkami jest tylko certyfikowany przez Invisalign ortodonta. Zacznij zatem od umówienia się na wstępną konsultację.

Czy można rozłożyć koszty za leczenie na raty?

Tak. Należy przejść krótką weryfikację telefoniczną: skontaktuj się z konsultantem MediRat pod ogólnopolskim nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14, koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora) lub wysyłając FORMULARZ, aby otrzymać decyzję i bezpłatną indywidualną ofertę finansowania. Uzyskane środki zostaną przelane do wybranego przez Ciebie gabinetu, w którym będzie leczenie. Koszty spłacisz w 12, 24, 36, 48 lub 60 równych ratach. Wcześniejsza spłata jest bezpłatna. RRSO dla wariantu 12 rat: już od 0%. System MediRaty funkcjonuje w ponad 5 000 placówek w całej Polsce. Skorzystało z niego ponad 10 000 klientów.

Czy każdy dentysta może zrobić leczenie moich zębów tą metodą?

Pełne kwalifikacje do leczenia tą metodą ortodonta nabiera, gdy przejdzie specjalistyczne szkolenia i otrzyma certyfikat. Na całym świecie ma go niemal 100 tysięcy ortodontów.

Czy tą metodą można leczyć tylko dorosłych?

Nie tylko. Większość dorosłych i nastolatków od 12 roku życia lub gdy wzrost kostny jest odpowiedni.

Czy wizyty kontrolne są często?

Ogólnie: im częstsze kontrole - tym lepiej, ale wizyty mogą być krótsze, gdy nie trzeba wymieniać drutów, zamków, gumek itd. Najczęściej: co 1,5-2 miesiące.

Jak długo trwa leczenie aparatem ortodontycznym metodą Invisalign?

Zależy od tego w jakim stanie są Twoje zęby: od niecałego roku do półtora roku.

Czy leczenie ortodontyczne metodą Invisalign jest bolesne?

Nawet jeżeli po pierwszym założeniu alignera odczujesz niewielki normalny dyskomfort to minie po kilku dniach. Twoja podróż do wspaniałego uśmiechu z Invisalign będzie komfortowa.

Mam przodozgryz – czy nakładki na zęby mi pomogą?

W zdecydowanej większości przypadków: tak. Potwierdzi to ortodonta Invisalign.

Mam korony na zębach – jestem wykluczony z leczenia nakładkami?

Korony tylko czasami mogą być problemem. Ortodonta Invisalign może potwierdzić Twoją sytuację.

Mam diastemę / szpary między zębami – nakładki Invisalign pomogą mi je usunąć?

Nakładki dobrze sobie radzą ze szparami między zębami. Ortodonta Invisalign może potwierdzić Twoją sytuację.

Konieczny będzie Aparat retencyjny po leczeniu Invisalign?

Popularnie nazywany retainer utrzymuje zęby w uzyskanej nakładkami pozycji, aby się nie zmieniła.

Mam zwykłe zamki – co zrobić, gdy chcę zmienić metodę leczenia na Invisalign?

W wielu przypadkach Twój certyfikowany przez Invisalign ortodonta może rozpocząć leczenie w połączeniu z tradycyjnym aparatem.

Będę mówić niewyraźnie z nakładkami na zębach?

To bardzo rzadkie zjawisko, gdy pacjenci zgłaszają tego typu problem. Szybko się przyzwyczaisz do nakładek.

Palę papierosy – to jest problem przy leczeniu Invisalign?

Palenie z aparatem na zębach jest niewskazane – nakładka może się odbarwić.

Czy czyszczenie nakładek ortodontycznych Invisalign jest problemem?

Szczoteczka i letnia woda wystarczą, aby utrzymywać nakładki w czystości.

Cena. Koszty leczenia metodą Invisalign.

Ikona skarbonki

Tak zindywidualizowana procedura, jak leczenie wady zgryzu nie ma jednej zawsze takiej samej ceny dla każdego przypadku. Jednak w metodzie Invisalign łączny koszt całego Twojego leczenia najczęściej można określić z góry. To jest bardzo wygodne, bo od razu wiesz jakie koszty poniesiesz. Okazuje się, że – nawet, jak na początku to tak nie wygląda, to koszt leczenia Invisalign bywa coraz częściej porównywalny do ceny leczenia tradycyjnym aparatem. Cena pełnego leczenia metodą Invisalign osiąga wysokość od 12 000 zł do 22 000 zł. Przy niewielkiej wadzie jednego łuku cena może wynosić nawet 6 000 zł.

Ikona portfelavv

Z naszych obserwacji w MediRatach wynika, że średni koszt pełnego leczenia Invisalign to 16 000 zł. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę ceny leczenia zwykłymi aparatami ortodontycznymi oraz korzyści leczenia tą metodą to, tak naprawdę, cena jest dzisiaj zupełnie przystępna.Więcej >

Stomatologia nie różni się od innych branż, w których koszt może być odbierany jako największa przeszkoda utrudniająca podjęcie leczenia. Możesz uważać, że nie ma sensu, aby wybrać droższą ofertę. Jednak koszt jest względny. Nie zapominaj o wartościach, jakie daje aparat ortodontyczny w systemie Invisalign! Na przykład najnowszy iPhone jest droższy od większości telefonów komórkowych. Wszystkie one wykonują podstawowe zadania, czyli połączenia telefoniczne, jednak wiele osób płaci dużo więcej za smartfona ze względu na dodatkowe funkcje i uzyskiwaną akceptację społeczną.

O nas

MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony system płatności ratalnych za usługi stomatologiczne i medyczne.

Funkcjonuje od 2012 r., w ponad 10 000 gabinetów i klinik w całym kraju. Z naszych pożyczek skorzystało ponad 40 000 osób. Nasz proces finansowania nie zniechęca! 98,8% naszych klientów ocenia go pozytywnie i jest skłonna polecać go bliskim i znajomym.* Zachowasz płynność finansową i unikniesz niemiłych niespodzianek. Ponad 80% zapytań o raty otrzymuje pozytywną decyzję finansowania.

* Badanie satysfakcji, 10.2017 r.

Informacja o RRSO.

Przykład reprezentatywny dla całkowitej kwoty pożyczki (bez kredytowanych kosztów) w wysokości 5 200 zł: całkowita kwota do zapłaty: 6 437,52 zł w 24 ratach równych po 268,23 zł, oprocentowanie stałe: 6,69%, całkowity koszt pożyczki: 1 237,52 zł (w tym opłata przygotowawcza: 867,36 zł, odsetki: 370,16 zł) Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 22,85%. Wyliczenie z dnia: 21.03.2022 r. Wysokość, warunki i koszty pożyczki oraz RRSO uzależnione są od oceny Twojej zdolności i historii kredytowej.

Koszty dowolnej usługi medycznej czy stomatologicznej, w tym aparatu ortodontycznego rozłożone na raty dla wielu osób są wygodniejsze niż płatność pełnej kwoty z góry.

Uwaga! Wybrane gabinety z nami współpracujące subsydiują koszty finansowania w całości lub w części oraz bierze udział w programie 12 rat RRSO 0% tzn. spłacasz tyle ile pożyczysz, bez odsetek i innych kosztów w 12 równych ratach. Uzyskanie finansowania w tej formie uzależnione jest jednak od Twojej zdolności kredytowej i indywidualnej decyzji gabinetu. To bezkosztowe rozwiązanie jest trudniej dostępne, w ograniczonej liczbie gabinetów. Spytaj nas o szczegóły.

Symulacje rat dla 16 000 zł

12 rat od: 1 688,00 zł

Całkowity koszt finansowania: 4 256 zł, w tym:

 • opłata przygotowawcza: 2 569,60 zł
 • odsetki: 1 686,40 zł

Całkowita kwota do spłaty: 20 256 zł

RRSO: 49,11%

Oprocentowanie: 19% (stałe)

24 raty od: 986,00 zł

Całkowity koszt finansowania: 7 664 zł, w tym:

 • opłata przygotowawcza: 4 320 zł
 • odsetki: 3 344 zł

Całkowita kwota do spłaty: 23 664 zł

RRSO: 45,98%

Oprocentowanie: 19% (stałe)

36 rat od: 728,89 zł

Całkowity koszt finansowania: 10 240,04 zł, w tym:

 • opłata przygotowawcza: 5 280 zł
 • odsetki: 4 960,04 zł

Całkowita kwota do spłaty: 26 240,04 zł

RRSO: 41,51%

Oprocentowanie: 19% (stałe)

Powyższe obliczenia są symulacją i nie stanowią oferty handlowej. Decyzja o finansowaniu, ostateczne wa-runki i koszty finansowania, w tym RRSO uzależnione są od kwoty finansowania, wybranego okresu spłaty oraz indywidualnej oceny Twojej zdolności i historii kredytowej przez LM PAY S.A. z siedzibą w Warszawie (02-156) przy ul. Lechickiej 23A.

Na raty

Jak uzyskać finansowanie i opłacać koszty leczenia w systemie MediRaty w dowolnym gabinecie specjalizującym się w Invisalign w Polsce?

1. Skontaktuj się z nami nawet, gdy jeszcze nie masz wybranego gabinetu / lekarza Invisalign (wskażemy Ci certyfikowane gabinety).

2. Przedstawimy indywidualne warunki i koszty finansowania. Pewność, że masz potrzebne środki u nas, ułatwi Ci decyzję o podjęciu leczenia.

3. Ustalimy termin i gabinet, do którego przekażemy środki za Twoje leczenie.

4. Wyślemy Ci bezpłatnie umowę ratalną do podpisania. Zawsze masz 14 dni na odstąpienie od niej bez podania przyczyny i bez kosztów.

5. Spłacisz koszt leczenia w równych ratach. Żadnych ukrytych kosztów.

6. Możesz dokonać wcześniejszej spłaty również bez dodatkowych kosztów.

Jesteś zainteresowany naszą propozycją rat?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe i omówimy szczegóły. Pamiętaj, że zapytanie do niczego Cię nie zobowiązuje. Po więcej szczegółów możesz także zadzwonić pod numer 625 976 024.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora

Planowany termin rozpoczęcia leczenia:

Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest LM PAY S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 23A, tel. 22 266 83 70 www.mediraty.pl