livechat

mediraty

Praca

Medical Finance Group jest operatorem pierwszej w Polsce usługi finansowania zabiegów i procedur medycznych, skierowaną do osób prywatnych, znanej pod marką MediRaty. Jesteśmy w ponad 3 000 placówek stomatologicznych i medycznych w Polsce. Połączenie atutu
niskich kosztów finansowania z uproszczonymi formalnościami ułatwia funkcjonowanie klinikom i daje Pacjentom większy dostęp do najlepszych specjalistów i nowoczesnych rozwiązań w zakresie stomatologii, medycyny i estetyki.

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Medical Finance Group SA, skoncentrowanej na finansowaniu komercyjnych usług medycznych Pacjentom indywidualnym w systemie MediRaty, poszukujemy kandydatów na stanowisko Telefoniczny Opiekun Klienta.

Zespół Centrum Kontaktów z Klientami kreuje pozytywny wizerunek firmy poprzez profesjonalne prowadzenie naszych klientów przez cały proces pozyskania finansowania i późniejszej obsługi kredytu.

Stanowi tym samym kluczową komórkę organizacji i realizuje najbardziej odpowiedzialne zadania w zdalnym kontakcie z Klientami.

Miejsce pracy:

  • Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

  • posługiwania się płynnie językiem polskim, dobrej dykcji i komunikatywności
  • empatii i otwartości
  • podzielności uwagi i dobrej organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w Call Center i telefonicznej obsłudze klienta
  • znajomości obsługi komputera (pakiet Office)
  • statusu studenta
  • dyspozycyjności (praca w godzinach 8-16, 12-20)

Oferujemy:

  • cykl profesjonalnych szkoleń
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • atrakcyjną, stałą stawkę godzinową na umowę-zlecenie
  • wsparcie merytoryczne ze strony zespołu i przełożonych
  • opiekę medyczną

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mediraty.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„ Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 923 ze zm.)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Medical Finance Group SA, skoncentrowanej na finansowaniu komercyjnych usług medycznych Pacjentom indywidualnym w systemie MediRaty, poszukujemy kandydatów na stanowisko MENEDŻERA REGIONÓW.

Miejsce pracy/regiony:

  • Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie powierzonym regionem zgodnie z ogólną strategią firmy
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z obecnymi partnerami biznesowymi
  • Samodzielna realizacja zadań związanych z aktywnym pozyskiwaniem do współpracy nowych placówek stomatologicznych i medycznych.
  • Prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Wdrażania programów wspierających sprzedaż u pozyskanych partnerów.
  • Stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach i ich potrzebach w zakresie oferowanych usług
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, prowadzeniu prezentacji, negocjacji i zawieraniu umów handlowych
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia szkoleń sprzedażowych
  • Elastyczność w działaniu i nastawienie na sukces
  • Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi klienta
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista na wysokim poziomie
  • Samodzielność, kreatywność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Praktyczne umiejętności wykorzystania systemów CRM.
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń mobilnych.
  • Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • Udział w rozwijaniu innowacyjnej marki na rynku
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon , opieka medyczna itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:  rekrutacja@mediraty.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 923 ze zm.)